Medlemsuppgifter


Sundsvalls Schacksällskap

Sundsvalls Schacksällskap
sedan 1877 en av
Norrlands ledande schackklubbar som ökar
din schackupplevelse!


Här nedan återfinner du kontaktuppgifter över aktiva medlemmar i Sundsvalls Schacksällskap.

Namn Kategori Telefonnummer E-postadress
Anikin Dima Junior 073-803 16 72 atv6@yandex.ru
Björck Inho Junior 073-5882406 fredrik.bjorck@hotmail.com
Bäckman Hugo Junior 072-3363070 hugo.backman@outlook.com
Carlsson Eric Senior 073-0203083, 060-126618 e-c@live.se
Danielsson Morris Junior 070-3143401 johankan2@hotmail.com
Englund Jonas Senior 070-5192075 englund.jonas@hotmail.com
Engström Oscar Junior 070-666 44 70 jenny.wigren@sundsvall.se
Fahlberg Kenneth Senior 070-3982096 kenneth.fahlberg@gmail.com
Glas Bo Senior 060-159845 bo.a.glas@gmail.com
Gustafsson Thomas Senior 073-8383221 teobald777@spray.se
Hjorth Gunnar Senior 073-0203172, 060-122326 gunnar.hj@bredband.net
Johnsson Thomas Senior 070-3100226 thomas.johnsson@emhartglass.com
Kling Anders Senior 073-0213149 J313@hotmail.se
Kwaiter Mahmoud Senior 072-5466404 modikhw@gmail.com
Lindholm Andreas Junior 070-6470913 andreas_lindholm@live.se
Majid Noori Junior 070-0665347 majidgadienswedn257@gmail.com
Malmdin Nils-Åke Veteran 070-6619324, 060-614619 malmdinnilsake@gmail.com
Nordin Jan Erik Veteran 060-618702 jan.eric@jeno.se
Norell Ulf Senior 0552-14021, 070-6573516 ulf.norell@telia.com
Prokopic Novak Veteran 070-3915552
Rivas Napoleon Senior rivas_napoleon@hotmail.com
Schmidt Martin Junior 070-2498984 ulrik@doctor.com
Skoglund Mikael Senior 070-4389825, 060-174532 mikael.skoglund@bredband.net
Sohlin Samuel Junior 070-2553488 stefansohlin@gmail.com
Sundström Bo Senior 060-171449 bo.sundstrom@singasten.se
Thörnros Christer Senior 0730-293580 christerkul@hotmail.com
Ullhamre Martin Senior 073-8451010 martin.ullhamre@hotmail.com
Wallstén Yaniel Junior 070-7406091 bwallstone@hotmail.com
Wålinder Jonas Veteran 070-2500119, 060-121315 jonaswalinder@hotmail.com
Åslin Idén Lucas Junior 076-8718614 lucasi01@edu.sundsvall.se

Utöver ovanstående aktiva tävlingsspelande medlemmar finns det ett antal personer (och företag) som stödjer Sundsvalls Schacksällskap på olika sätt. Vidare omfattar klubbens verksamhet även ett antal schackintresserade barn, ungdomar och vuxna via aktiviteterna schackskolan Lördagsschacket på Stadsbiblioteket, Nybörjarschack på klubben samt Schackets Dag på Kulturmagasinet.

Du kan enkelt kontakta Sundsvalls Schacksällskap genom att använda följande Kontaktformulär.

Tillbaka till föregående sida